top of page

Olchowa sauna

Proponujemy Wam skorzystanie z godzinnego seansu w olchowej saunie z rytuałami piękności na bazie ekologicznych kosmetyków. Sauna jest dla nas strefą zażywania głębokiego relaksu i regeneracji. Mamy nadzieję, że na Was podziała równie kojąco. Wnętrza prezentują nasze zamiłowanie do łączenia skrajności: gładkości blachy z chropowatością piaskowca, surowości betonu z aksamitną powierzchnią olchowych desek. Tu odpoczywamy!

 

Rytuały piękności

Rytuały piękności wykonacie, korzystając z:
 

 • ujędrniającego cukrowo-kawowego peelingu do ciała z wyciągiem z kwiatów kasztanowca, solą magnezową
  i ekstraktem z kawy, o zniewalającym zapachu pomarańczy, cynamonu i wanilii.

   

 • nawilżającego żelu do twarzy zabezpieczającego skórę (szczególnie cerę naczynkową) przed uderzeniami gorąca. Bazę żelu stanowi hydrolat z róży damasceńskiej i kwas hialuronowy z dodatkiem niacynamidu (witamina PP), ekstraktów z pączków kwiatów jabłoni, pączków głogu, pączków lipy, pączków dzikiej róży oraz kwiatów forsycji.
   

 • rozświetlającego serum z witaminami na bazie organicznych olejów zimnotłoczonych: arganowego, z nasion dzikiej róży, z nasion marchwii, z witaminą E i dodatkiem stabilnej postaci witaminy C.
   

Saunę udostępniamy Wam na wyłączność. Zapewniamy ręczniki.

Jednocześnie z sauny korzystać mogą maksymalnie 4 do 5 osób, minimalnie 2 (ze względów bezpieczeństwa).
Przed wejściem do sauny dostaniecie dokładne instrukcje, w jaki sposób zastosować pakiet pielęgnacyjny.

 

Cena 50zł/os./1h (minimum 2os., max.5os. w jednym czasie)
Saunę grzejemy przy minimum dwóch osobach korzystających.

Saunę zaprojektował i samodzielnie zbudował Kajetan. Olchowym deskom pozostawił oflis, co podkreśla ich naturalny charakter. 

bottom of page