top of page
Artystyka_m_06.jpg

Studio

Apartament Studio to niezależna, dwukondygnacyjna przestrzeń ponad 80m2, z osobnym wejściem i tarasem.


Projektując wnętrza apartamentu Studio, chcieliśmy dać naszym gościom to, co sami we wnętrzach kochamy najbardziej: poczucie przestrzeni, bliskość świata natury, duże przeszklenia, słoneczne światło i wykończenia
z naturalnych materiałów jak: stare drewno, kamień, ceramika.

Przeznaczone dla pobytu 4-7 osób, Studio równie dobrze ugości rodzinne grono, paczkę przyjaciół jak i dwie pary, a nawet dwie rodziny (jeśli się lubicie).


Znajdziecie tu:
 

poziom wejścia/ poziom 0:

  • przestronny salon kominkowy ze strefą wypoczynkową z dużymi przeszkleniami (2 wygodne sofy, 2 fotele, sporo wolnego miejsca na podłodze do zabaw z dziećmi, tańca czy jogi)

  • wyposażona kuchnia z jadalnią dla 10 osób (połączona z salonem). W kuchni: cztery palniki gazowe + lodówka + zlew + naczynia + sztućce + garnki + patelnie + wok + szklanki + kieliszki + blender kielichowy)

  • łazienka z prysznicem i toaletą

  • dodatkowa toaleta

  • taras ze stolikiem, sofą i dwoma fotelami


poziom poddasza/ poziom +1:

  • zamykana sypialnia - większa 3 - 4 os. (1 łóżko podwójne o szerokości 160 cm, 2 łóżka o szerokości 90 cm, szafa, miejsce na łóżeczko turystyczne - dostawiamy nieodpłatnie na życzenie)

  • zamykana sypialnia - mniejsza 2 - 3 os. (2 łóżka o szerokości 120 cm, szafa, ewentualnie dostawiamy jeszcze materacyk dla dziecka za łóżkiem dorosłych)
     

Cena (za apartament przy pobycie do 4 osób):
610 zł/dzień/1-4 osób - w sezonie letnim i zimowym,  dodatkowa osoba +70 zł/dzień
540 zł/dzień/1-4 osób - w tygodniu poza sezonem, dodatkowa osoba +70 zł/dzień

dzieci do lat 2 - bez dodatkowej opłaty


Doba pobytowa rozpoczyna się od godz. 17:00 i trwa do godz. 11:00Studio wynajmujemy na minimum 2 dni, a w okresie wakacji na min. 4dni.
W apartamencie zapewniamy ręczniki kąpielowe. Apartament podłączony jest do centralnego ogrzewania, w okresie przejściowym dodatkowo można palić w  kominku z funkcją akumulacji ciepła (obudowa z płyt szamotowych). Dajemy instrukcje, jak w nim palić, zapewniamy drewno.


Jeśli chcecie zamówić posiłki z naszej ekologicznej, wegetariańskiej kuchni, prosimy o wcześniejsze uzgodnienie
tego z nami, ponieważ nie w każdym terminie będzie to możliwe. Najczęściej gotujemy od czwartku od obiadokolacji do śniadania w niedzielę. Posiłki serwujemy do apartamentu, co daje Wam pełną prywatność.

 

Większość prac budowlanych i wykończeniowych w Studio wykonaliśmy samodzielnie, własnymi rękami.
Ściany Studio zdobią rysunki i grafiki naszego autorstwa lub zaprzyjaźnionych artystów, a w toalecie znajdziecie ceramiczną umywalkę zaprojektowaną i wykonaną specjalnie do tego wnętrza przez Krysię. Wprawne oko zauważy, że zapałki do rozpalania ognia w kominku są projektu Kajetana.

Rezerwacji Studio można dokonać on-line wybierając przycisk "sprawdź dostępność".

bottom of page